У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Володимирівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корсунь - Володимирівка:

Поточний розклад електричок Корсунь - Володимирівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 00 хв зі станції Корсунь і прибуває на станцію Володимирівка о 11 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6642 сполученням Миронівка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 12 хв. Між станціями Корсунь і Володимирівка цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Кошмак(10.06), Дирдин(10.30), Клубна(11.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корсунь - Володимирівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корсунь Володимирівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корсунь - Володимирівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 10.00
Корсунь
11.12
Володимирівка
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корсунь -Володимирівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Володимирівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Володимирівка — Корсунь