У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Високопілля
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Високопілля:

Розклад поїздів Корсунь Високопілля на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Високопілля найчастіше зупиняються на станціях Городище, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.04 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Високопілля прибувають вони відповідно о 02.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Високопілля є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Високопілля складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Високопілля можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
253К Київ Херсон 18.04
Корсунь
02.20
Високопілля
8 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Високопілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .