У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Яхни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корсунь - Яхни:

Поточний розклад електричок Корсунь - Яхни включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 00 хв зі станції Корсунь і прибуває на станцію Яхни о 19 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6641 сполученням Цвіткове - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 48 хв. Між станціями Корсунь і Яхни цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Саморідня(06.52), Таганча(07.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корсунь - Яхни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корсунь Яхни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корсунь - Яхни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6641 Цвіткове Миронівка 06.46
Корсунь
07.34
Яхни
48 хв Курсує щоденно - переглянути
6643 Ім. Тараса Шевченка Миронівка 19.00
Корсунь
19.37
Яхни
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корсунь -Яхни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Яхни

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яхни — Корсунь