У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Зачатівська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Зачатівська:

Розклад поїздів Корсунь Зачатівська на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Зачатівська найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.58 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Зачатівська прибувають вони відповідно о 09.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Зачатівська є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Зачатівська складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Зачатівська можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
104К Київ Маріуполь 20.58
Корсунь
09.25
Зачатівська
12 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
104О Жмеринка Маріуполь 20.58
Корсунь
09.25
Зачатівська
12 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Зачатівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .