У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Зачатівська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Зачатівська:

Розклад поїздів Корсунь Зачатівська на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Зачатівська найчастіше зупиняються на станціях Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.18 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Зачатівська прибувають вони відповідно о 07.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Зачатівська є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Зачатівська складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Зачатівська можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
084КОШ Київ Маріуполь 18.18
Корсунь
07.53
Зачатівська
13 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Зачатівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Зачатівська

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Зачатівська — Корсунь