У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Завадівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корсунь - Завадівка:

Поточний розклад електричок Корсунь - Завадівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 18 хв зі станції Корсунь і прибуває на станцію Завадівка о 21 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6644 сполученням Миронівка - Цвіткове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Корсунь і Завадівка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корсунь - Завадівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корсунь Завадівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корсунь - Завадівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 09.53
Корсунь
10.05
Завадівка
12 хв Курсує щоденно - переглянути
6644 Миронівка Цвіткове 21.18
Корсунь
21.30
Завадівка
12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корсунь -Завадівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Завадівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Завадівка — Корсунь