У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Заводська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корсунь - Заводська:

Поточний розклад електричок Корсунь - Заводська включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 00 хв зі станції Корсунь і прибуває на станцію Заводська о 11 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6642 сполученням Миронівка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 34 хв. Між станціями Корсунь і Заводська цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Кошмак(10.06), Дирдин(10.30), Клубна(11.02), Балаклія-1(11.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корсунь - Заводська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корсунь Заводська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корсунь - Заводська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6642 Миронівка Ім. Тараса Шевченка 10.00
Корсунь
11.34
Заводська
1 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корсунь -Заводська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Заводська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заводська — Корсунь