У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Жмеринка-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Жмеринка-Пас.:

Розклад поїздів Корсунь Жмеринка-Пас. на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Жмеринка-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, Вінниця, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.08, 05.46 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Жмеринка-Пас. прибувають вони відповідно о 06.08, 10.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Жмеринка-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Жмеринка-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Жмеринка-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Жмеринка-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жмеринка-Пас. — Корсунь