У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Житомир
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Житомир:

Розклад поїздів Корсунь Житомир на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Житомир найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Нові Безрадичі, Підгірці, Київ-Пас., Фастів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.02 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Житомир прибувають вони відповідно о 11.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Корсунь Житомир є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Корсунь - Житомир складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Житомир можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
248Л Одеса Житомир 06.02
Корсунь
11.35
Житомир
5 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Житомир

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Житомир — Корсунь