У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Знам'янка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Корсунь - Знам'янка:

Розклад поїздів Корсунь Знам'янка на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Корсунь Знам'янка найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Городище, Фундукліївка, Цвіткове, Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.03, 02.34, 12.48 зі станції Корсунь, в кінцевий же пункт Знам'янка-Пас. прибувають вони відповідно о 04.25, 05.24, 15.32 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Корсунь Знам'янка говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Корсунь - Знам'янка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Знам'янка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Корсунь -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Знам'янка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Знам'янка — Корсунь