Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Костянтинівка - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Костянтинівка - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Костянтинівка Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Костянтинівка Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Дружківка, Краматорськ, Слов'янський курорт, Красний Лиман, Святогірськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.40 зі станції Костянтинівка, в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 02.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Костянтинівка Суми(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Костянтинівка - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Костянтинівка - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
124Д Костянтинівка Київ 17.40
Костянтинівка
02.03
Суми
8 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Костянтинівка -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Костянтинівка — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми(всі вокзали) — Костянтинівка