У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Ковель Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Володимир-Волинскький, Львів, Ходорів, Бурштин, Галич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.10 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 07.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ковель - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
668К Ковель Чернівці 19.10
Ковель
07.42
Чернівці
12 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Ковель