У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Ковель Івано-Франківськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Голоби, Рожище, Ківерці, Луцьк, Сенкевичівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.13 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 04.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ковель - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
668К Ковель Чернівці 17.13
Ковель
04.08
Івано-Франківськ
10 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Ковель