У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Красний Лиман - Харків
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Красний Лиман - Харків:

Розклад поїздів і електричок Красний Лиман - Харків на даний момент включає поїздів далекого прямування - 4, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Красний Лиман вночі о 00 г 30 хв і прибуває на кінцеву станцію о 03 г 36 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Красний Лиман о 19 г 15 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Красний Лиман до пункту прибуття Харків становить 3 г 26 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 49 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 56 хв.
Деякі поїзди від станції Красний Лиман до станції Харків курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Красний Лиман - Харків проїжджають через такі станції і населені пункти як: Святогірськ.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Красний Лиман - Харків, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Красний Лиман - Харків можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Красний Лиман -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Красний Лиман — Харків

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Красний Лиман

За маршрутом Красний Лиман - Харків курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Красний Лиман - Харків Показати тільки електрички сполученням Красний Лиман - Харків