У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Львів:

Розклад поїздів Кропивницький Львів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Львів найчастіше зупиняються на станціях Плетений Ташлик, Ярошенка, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.05 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 12.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кропивницький Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кропивницький - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120П Запоріжжя Львів 22.05
Кропивницький
12.33
Львів
14 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Кропивницький