У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Криве - Гутисько
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Криве - Гутисько:

Поточний розклад електричок Криве - Гутисько включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 56 хв зі станції Криве і прибуває на станцію Гутисько о 11 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6253 сполученням Тернопіль-Пас. - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 59 хв. Між станціями Криве і Гутисько цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Літятин(23.13), Награбіє(00.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Криве - Гутисько, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Криве Гутисько ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Криве - Гутисько можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251* Тернопіль Ходорів 10.56
Криве
11.50
Гутисько
54 хв Курсує щоденно - переглянути
6253* Тернопіль Ходорів 23.08
Криве
00.07
Гутисько
59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Криве -Гутисько можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Криве — Гутисько

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гутисько — Криве