У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Харків:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Харків найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Потоки, Ков'яги, Водяна, Коломак, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.52, 21.46 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 22.45, 10.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
074О Кривий Ріг Москва 11.52
Кривий Ріг-Головний
22.45
Харків-Пас.
10 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути
375Ш Херсон Харків 21.46
Кривий Ріг-Головний
10.08
Харків-Пас.
12 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Кривий Ріг(всі вокзали)