У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Харків:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Харків найчастіше зупиняються на станціях Апостолове, Галещина, Ков'яги, Водяна, Коломак, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.04, 21.59 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 21.45, 10.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
074О Кривий Ріг Москва 11.04
Кривий Ріг-Головний
21.45
Харків-Пас.
10 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути
375Ш Херсон Харків 21.59
Кривий Ріг-Головний
10.12
Харків-Пас.
12 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Кривий Ріг(всі вокзали)