У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя:

Розклад поїздів і електричок Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя на даний момент включає поїздів далекого прямування - 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 5. Перший поїзд відправляється зі станції Кривий Ріг(всі вокзали) вночі о 03 г 23 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 49 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Кривий Ріг(всі вокзали) о 17 г 55 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Кривий Ріг(всі вокзали) до пункту прибуття Запоріжжя становить 3 г 49 хв: найшвидший поїзд їде 3 г 4 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 51 хв.
Деякі поїзди від станції Кривий Ріг(всі вокзали) до станції Запоріжжя курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя проїжджають через такі станції і населені пункти як: Апостолове, Нікополь, Дніпробуд-2.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Кривий Ріг -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя — Кривий Ріг(всі вокзали)

За маршрутом Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя Показати тільки електрички сполученням Кривий Ріг(всі вокзали) - Запоріжжя