У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Куцівка - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Куцівка - Харків:

Розклад поїздів Куцівка Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Куцівка Харків найчастіше зупиняються на станціях Шарівка, Ліщинівка, Ков'яги, Водяна, Коломак, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.11 зі станції Куцівка, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 10.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Куцівка Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Куцівка - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Куцівка - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
375Ш Херсон Харків 00.11
Куцівка
10.12
Харків-Пас.
10 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Куцівка -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Куцівка — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Куцівка