Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Куцівка - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Куцівка - Хмельницький:

Розклад поїздів Куцівка Хмельницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Куцівка Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Чорноліська, Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Корсунь, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.20 зі станції Куцівка, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 04.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Куцівка Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Куцівка - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Куцівка - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
109Ш Херсон Львів 17.20
Куцівка
04.17
Хмельницький
10 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Куцівка -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Куцівка — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Куцівка