У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Куцівка - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Куцівка - Київ:

Розклад поїздів Куцівка Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Куцівка Київ найчастіше зупиняються на станціях Чорноліська, Фундукліївка, Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.50 зі станції Куцівка, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 05.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Куцівка Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Куцівка - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Куцівка - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
122Ш Миколаїв Рівне 22.50
Куцівка
05.45
Київ-Пас.
6 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Куцівка -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Куцівка — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Куцівка