У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Коломия
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Коломия:

Розклад поїздів Київ Коломия на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Київ Коломия найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Козятин-1, Підволочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.31, 14.28, 15.09 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Коломия прибувають вони відповідно о 15.59, 05.37, 06.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Коломия є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Коломия складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем.
Купити квитки на поїзд Київ - Коломия можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
219К Київ Чернівці 01.31
Київ-Пас.
15.59
Коломия
14 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
357К Київ Рахів 14.28
Київ-Пас.
05.37
Коломия
15 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
249КП Київ Чернівці 15.09
Київ-Пас.
06.58
Коломия
15 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Коломия

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коломия — Київ