Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Костянтинівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Костянтинівка:

Розклад поїздів Київ Костянтинівка на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Київ Костянтинівка найчастіше зупиняються на станціях Краматорськ, Слов'янськ, Лозова, Полтава-Киівська, Карлівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.35, 06.12, 21.20 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Костянтинівка прибувають вони відповідно о 14.10, 12.46, 12.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Костянтинівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Костянтинівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Костянтинівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Костянтинівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Костянтинівка — Київ