У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Луцьк
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Луцьк:

Розклад поїздів Київ Луцьк на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Київ Луцьк найчастіше зупиняються на станціях Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Славута-1, Колодянка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.48, 21.23 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Луцьк прибувають вони відповідно о 12.32, 05.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Луцьк є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Луцьк складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Луцьк можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
073А Москва Ковель 04.48
Київ-Пас.
12.32
Луцьк
7 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
077Л Київ Ковель 04.48
Київ-Пас.
12.32
Луцьк
7 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
097К Київ Ковель 21.23
Київ-Пас.
05.05
Луцьк
7 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Луцьк

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Луцьк — Київ