У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Санкт-Петербург
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Санкт-Петербург:

Розклад поїздів Київ Санкт-Петербург на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Київ Санкт-Петербург найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Чернігів, Терюха, Гомель-Пас., Буда-Кошелівська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.51 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Санкт-Петербург-Вітебський прибувають вони відповідно о 12.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Санкт-Петербург є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Санкт-Петербург складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Київ - Санкт-Петербург можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
116П Дніпро Санкт-Петербург 13.51
Київ-Пас.
12.21
Санкт-Петербург-Вітебський
22 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
054К Київ Санкт-Петербург 13.51
Київ-Пас.
12.21
Санкт-Петербург-Вітебський
22 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Санкт-Петербург можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Санкт-Петербург

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Санкт-Петербург — Київ