У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Ужгород(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Ужгород(всі вокзали):

Розклад поїздів Київ Ужгород(всі вокзали) на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Київ Ужгород(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Львів, Стрий, Сколе, Шепетівка, Фастів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.08, 05.29, 16.12 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 21.30, 21.55, 10.04 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Київ Ужгород(всі вокзали) свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Ужгород(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Ужгород(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Ужгород(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород(всі вокзали) — Київ