Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Волока
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Волока:

Розклад поїздів Київ Волока на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Київ Волока найчастіше зупиняються на станціях Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Хмельницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.05 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Волока прибувають вони відповідно о 09.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Волока є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Волока складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Волока можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
117П Київ Бухарест 20.05
Київ-Пас.
09.55
Волока
13 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Волока можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Волока

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Волока — Київ