У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас. - Невель-2
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ-Пас. - Невель-2:

Розклад поїздів Київ-Пас. Невель-2 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Київ-Пас. Невель-2 найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Чернігів, Терюха, Гомель-Пас., Буда-Кошелівська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.51 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Невель-2 прибувають вони відповідно о 05.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ-Пас. Невель-2 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ-Пас. - Невель-2 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Київ-Пас. - Невель-2 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
054К Київ Санкт-Петербург 13.51
Київ-Пас.
05.15
Невель-2
15 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Дніпро Санкт-Петербург 13.51
Київ-Пас.
05.15
Невель-2
15 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ-Пас. -Невель-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ-Пас. — Невель-2

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Невель-2 — Київ-Пас.