У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас. - Помічна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ-Пас. - Помічна:

Розклад поїздів Київ-Пас. Помічна на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Київ-Пас. Помічна найчастіше зупиняються на станціях Дарниця, Гребінка, Драбове-Барятинське, Пальміра, Золотоноша-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.46 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Помічна прибувають вони відповідно о 23.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ-Пас. Помічна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ-Пас. - Помічна складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Київ-Пас. - Помічна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148К Київ Одеса 15.46
Київ-Пас.
23.55
Помічна
8 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ-Пас. -Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ-Пас. — Помічна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Помічна — Київ-Пас.