У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ланьцут - Краків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ланьцут - Краків:

Розклад поїздів Ланьцут Краків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Ланьцут Краків найчастіше зупиняються на станціях Жешов, Дембица, Тарнов, Бржеско Окоцим, Бохня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.40 зі станції Ланьцут, в кінцевий же пункт Краків Головний прибувають вони відповідно о 06.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ланьцут Краків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ланьцут - Краків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Ланьцут - Краків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
749Д Київ Вроцлав 04.40
Ланьцут
06.53
Краків Головний
2 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
051Л Львів Вроцлав 04.40
Ланьцут
06.53
Краків Головний
2 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ланьцут -Краків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ланьцут — Краків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Краків — Ланьцут