У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ланьцут - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ланьцут - Київ:

Розклад поїздів Ланьцут Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Ланьцут Київ найчастіше зупиняються на станціях Пшеворск, Ярослав, Перемишль-Засане, Перемишль Головний, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.22 зі станції Ланьцут, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 17.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ланьцут Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ланьцут - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ланьцут - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Київ 23.22
Ланьцут
17.21
Київ-Пас.
17 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ланьцут -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ланьцут — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Ланьцут