У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ланьцут - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ланьцут - Львів:

Розклад поїздів Ланьцут Львів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Ланьцут Львів найчастіше зупиняються на станціях Пшеворск, Ярослав, Перемишль-Засане, Перемишль Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.08 зі станції Ланьцут, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 06.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ланьцут Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ланьцут - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ланьцут - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Київ 23.08
Ланьцут
06.10
Львів
7 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
052Л Вроцлав Львів 23.08
Ланьцут
06.10
Львів
7 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ланьцут -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ланьцут — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Ланьцут