У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ланьцут - Перемишль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ланьцут - Перемишль:

Розклад поїздів Ланьцут Перемишль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Ланьцут Перемишль найчастіше зупиняються на станціях Пшеворск, Ярослав, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.22 зі станції Ланьцут, в кінцевий же пункт Перемишль-Засане прибувають вони відповідно о 00.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ланьцут Перемишль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ланьцут - Перемишль складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ланьцут - Перемишль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
052Л Вроцлав Київ 23.22
Ланьцут
00.20
Перемишль Головний
58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
052Л Вроцлав Львів 23.22
Ланьцут
00.20
Перемишль Головний
58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ланьцут -Перемишль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ланьцут — Перемишль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Перемишль — Ланьцут