Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ланьцут - Вроцлав
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ланьцут - Вроцлав:

Розклад поїздів Ланьцут Вроцлав на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Ланьцут Вроцлав найчастіше зупиняються на станціях Жешов, Дембица, Тарнов, Бржеско Окоцим, Бохня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.40 зі станції Ланьцут, в кінцевий же пункт Вроцлав Головний прибувають вони відповідно о 10.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ланьцут Вроцлав є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ланьцут - Вроцлав складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Ланьцут - Вроцлав можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
051Л Львів Вроцлав 04.40
Ланьцут
10.40
Вроцлав Головний
6 г Курсує щоденно - переглянути Купити
749Д Київ Вроцлав 04.40
Ланьцут
10.40
Вроцлав Головний
6 г Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ланьцут -Вроцлав можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ланьцут — Вроцлав

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вроцлав — Ланьцут