У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лебединська - Смородине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Лебединська - Смородине:

Поточний розклад електричок Лебединська - Смородине включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 56 хв зі станції Лебединська і прибуває на станцію Смородине о 07 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6031 сполученням Лебединська - Смородине, в цьому випадку поїздка займе 2 г 24 хв. Між станціями Лебединська і Смородине цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них 29 Км(05.06), Рябушки(05.24), Стеблянки(05.41), Боромля(06.00), 102 Км(06.58), Олексине(07.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Лебединська - Смородине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Лебединська Смородине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Лебединська - Смородине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6031 Лебединська Смородине 04.56
Лебединська
07.20
Смородине
2 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Лебединська -Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Лебединська — Смородине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Смородине — Лебединська