У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Людмилівка - Помічна
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Людмилівка - Помічна:

Розклад поїздів і електричок Людмилівка - Помічна на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 5. Перший поїзд відправляється зі станції Людмилівка вночі о 00 г 12 хв і прибуває на кінцеву станцію о 00 г 36 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Людмилівка о 20 г 13 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Людмилівка до пункту прибуття Помічна становить 0 г 39 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 24 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 20 хв.
Деякі поїзди від станції Людмилівка до станції Помічна курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Людмилівка - Помічна проїжджають через такі станції і населені пункти як: Олійникове, Кропивницька, Висоцьке.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Людмилівка - Помічна, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Людмилівка - Помічна можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Людмилівка -Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Людмилівка — Помічна

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Помічна — Людмилівка

За маршрутом Людмилівка - Помічна курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Людмилівка - Помічна Показати тільки електрички сполученням Людмилівка - Помічна