У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лозова - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Лозова - Київ:

Розклад поїздів Лозова Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Лозова Київ найчастіше зупиняються на станціях Красноград, Полтава-Киівська, Миргород, Дарниця, Орілька, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.00, 23.41 зі станції Лозова, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 22.58, 09.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Лозова Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Лозова - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Лозова - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
712Д Костянтинівка Київ 18.00
Лозова
22.58
Київ-Пас.
4 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Костянтинівка Київ 23.41
Лозова
09.07
Київ-Пас.
9 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Лозова -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Лозова — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Лозова