У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лукошко - Сновськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Лукошко - Сновськ:

Розклад поїздів Лукошко Сновськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Лукошко Сновськ найчастіше зупиняються на станціях Перепис, Хоробичі, Кузничі, Городня, Журавок, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.20 зі станції Лукошко, в кінцевий же пункт Сновськ прибувають вони відповідно о 11.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Лукошко Сновськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Лукошко - Сновськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Лукошко - Сновськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
856Б Гомель Сновськ 09.20
Лукошко
11.18
Сновськ
1 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Лукошко -Сновськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Лукошко — Сновськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сновськ — Лукошко