У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Дніпро:

Розклад поїздів Луцьк Дніпро на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Біла Церква, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.10 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 05.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088Л Ковель Новоолексіївка 12.10
Луцьк
05.18
Дніпро-Головний
17 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Луцьк