У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Київ:

Розклад поїздів Луцьк Київ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Київ найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Рівне, Здолбунів-Пас., Острог, Дачне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.10, 22.10 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 19.05, 06.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
078Л Ковель Київ 12.10
Луцьк
19.05
Київ-Пас.
6 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути
078Л Ковель Москва 12.10
Луцьк
19.05
Київ-Пас.
6 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути
098Л Ковель Київ 22.10
Луцьк
06.02
Київ-Пас.
7 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Луцьк