У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Луцьк Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Рівне, Здолбунів-Пас., Кривин, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.33, 22.21 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 03.14, 10.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
058Л Ковель Одеса 20.33
Луцьк
03.14
Вінниця
6 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
292Л Ковель Одеса 22.21
Луцьк
10.19
Вінниця
11 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Луцьк