У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Львів Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Львів Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Івано-Франківськ, Ходорів, Бурштин, Галич, Отинія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.01, 04.48, 19.05 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 07.42, 10.24, 22.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
668К Ковель Чернівці 01.01
Львів
07.42
Чернівці
6 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 04.48
Львів
10.24
Чернівці
5 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
702П Львів Чернівці 19.05
Львів
22.48
Чернівці
3 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Львів