У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Дрогобич
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Дрогобич:

Розклад поїздів Львів Дрогобич на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Львів Дрогобич найчастіше зупиняються на станціях Самбір, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.55, 09.17 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Дрогобич прибувають вони відповідно о 07.30, 10.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Дрогобич є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Дрогобич складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Львів - Дрогобич можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
049К Київ Трускавець 04.55
Львів
07.30
Дрогобич
2 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути
041П Дніпро Трускавець 09.17
Львів
10.48
Дрогобич
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Дрогобич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Дрогобич

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дрогобич — Львів