У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Ковель:

Розклад поїздів Львів Ковель на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Львів Ковель найчастіше зупиняються на станціях Кам'янка-Бузька, Радехів, Стоянів, Горохів, Сенкевичівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.40, 16.20 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Ковель прибувають вони відповідно о 10.12, 20.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Ковель є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Ковель складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем.
Купити квитки на поїзд Львів - Ковель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
668Ш Чернівці Ковель 02.40
Львів
10.12
Ковель
7 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
142Ш Львів Київ 16.20
Львів
20.13
Ковель
3 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Ковель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ковель — Львів