У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Москва
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Москва:

Розклад поїздів Львів Москва на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 23 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Львів Москва найчастіше зупиняються на станціях Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.40 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Москва-Київська прибувають вони відповідно о 14.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Москва є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Москва складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Львів - Москва можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
074Л Львів Москва 14.40
Львів
14.30
Москва-Київська
23 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Москва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Москва

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Москва — Львів