У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Одеса:

Розклад поїздів Львів Одеса на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Львів Одеса найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Хмельницький, Жмеринка-Пас., Волочиськ, Деражня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.53, 09.40, 21.40 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Одеса-Застава-1, Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 14.35, 20.23, 10.04 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Львів Одеса говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Львів - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Львів