У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Волосянка-Закарпатська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Волосянка-Закарпатська:

Розклад поїздів Львів Волосянка-Закарпатська на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Львів Волосянка-Закарпатська найчастіше зупиняються на станціях Самбір, Старий Самбір, Стрілки, Турка, Сянки, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.40 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Волосянка-Закарпатська прибувають вони відповідно о 01.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Волосянка-Закарпатська є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Волосянка-Закарпатська складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Волосянка-Закарпатська можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
601Л Львів Солотвино 20.40
Львів
01.00
Волосянка-Закарпатська
4 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Волосянка-Закарпатська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Волосянка-Закарпатська

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Волосянка-Закарпатська — Львів