У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Звенигородка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Звенигородка:

Розклад поїздів Львів Звенигородка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Львів Звенигородка найчастіше зупиняються на станціях Красне, Кирнасівка, Поташ, Христинівка, Кублич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.53 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Звенигородка прибувають вони відповідно о 01.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Звенигородка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Звенигородка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Львів - Звенигородка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
096Л Львів Черкаси 12.53
Львів
01.19
Звенигородка
12 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Звенигородка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Звенигородка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Звенигородка — Львів