У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Липовий Гай - Красноград
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Липовий Гай - Красноград:

Поточний розклад електричок Липовий Гай - Красноград включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 03 хв зі станції Липовий Гай і прибуває на станцію Красноград о 16 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6683 сполученням Харків-Пас. - Красноград, в цьому випадку поїздка займе 2 г 37 хв. Між станціями Липовий Гай і Красноград цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них Карачівка(04.33), Південний(04.45), Утківка(05.05), Водолага(05.28), Станиця(06.01), Берестовеньки(06.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Липовий Гай - Красноград, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Липовий Гай Красноград ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Липовий Гай - Красноград можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Липовий Гай -Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Липовий Гай — Красноград

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Красноград — Липовий Гай