У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Максимівка - 58 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Максимівка - 58 Км:

Поточний розклад електричок Максимівка - 58 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 12 хв зі станції Максимівка і прибуває на станцію 58 Км о 13 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6267 сполученням Люботин - Суми, в цьому випадку поїздка займе 3 г 17 хв. Між станціями Максимівка і 58 Км цей електропоїзд проїжджає 28 зупинок. Серед них Сухини(10.17), Спицин(11.12), Смородине(11.58), Ім. Василя Несвіта(12.49), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Максимівка - 58 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Максимівка 58 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Максимівка - 58 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6267 Люботин Суми 10.12
Максимівка
13.29
58 Км
3 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Максимівка -58 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Максимівка — 58 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 58 Км — Максимівка