У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Маріуполь - Дніпро:

Розклад поїздів Маріуполь Дніпро на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Маріуполь Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Волноваха, Розівка, Комиш-Зоря, Верхній Токмак-2, Великий Токмак, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.50, 14.50, 18.47 зі станції Маріуполь, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 22.26, 23.22, 04.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Маріуполь Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Маріуполь - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Маріуполь - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Д Маріуполь Львів 12.50
Маріуполь
22.26
Дніпро-Головний
9 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
104Д Маріуполь Київ 14.50
Маріуполь
23.22
Дніпро-Головний
8 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
084ДЛП Маріуполь Київ 18.47
Маріуполь
04.05
Дніпро-Головний
9 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Маріуполь -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маріуполь — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Маріуполь